• AUTO-HAK SP. Z O.O. ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК
понеділок - п'ятниця 9.00 - 18.00
субота 9.00 - 13.00

ФАРКОП ВЕРТИКАЛЬНИЙ

Монтаж (малюнки 1-5)

А. Перед встановленням фаркопу переконайтесь, що він підготовлений до цього. Це можна з’ясувати по кольору у вікні індикатора: він повинен бути червоним. В іншому випадку міцно натисніть до упору і поверніть за годинниковою стрілкою до кінця. Ручка повинна залишитись в цьому положенні. Дивіться малюнок 1.

Б. Видаліть нижню пробку захисту від забруднення внутрішньої частини корпуса. Переконайтеся, що всередині корпус очищений від пилу, піску, бруду і т.д. Вставте фаркоп в корпус знизу, таким чином, щоб випираючі осердя увійшли в належним чином підготовлені місця в механізмі. Дивіться малюнок 2.

Впродовж монтування фаркопу не торкайтесь операційної ручки

Потім потягніть фаркоп на себе (контакти фаркопу на лівій і правій стороні повинні бути в пазах механізму). Цей механізм повинен автоматично заблокувати кулю, а ручка повинна повернутися таким чином, щоб індикатор став зеленим і та ж ручка відскочила на 5 мм.

Перед використанням системи слід завжди перевіряти, чи є вікно ручки зеленого кольору, як показано на малюнку 3 .

В іншому випадку, видаліть фаркоп і почніть установку з самого початку.

В. Замок, розташований в механізмі є лише захистом від крадіжки. Він не є елементом, що впливає на безпеку системи. Можна сміливо використовувати систему з відкритим замком у випадку, якщо механізм змонтований в правильний спосіб, описаний вище.

Г. Механізм блокування повинен бути в закритому положенні із повернутим на півоберта за годинниковою стрілкою ключем (рис. 4) . Після видалення ключа не можна висунути і крутити ручку, і таким чином неможливо зняти фаркоп. Якщо механізм може бути закритий за допомогою ключа, то це свідчить про правильну установку фаркопа. Основним показником є вікно на циферблаті, яке до буксирування повинно бути зеленого кольору. Перед початком буксирування, не забудьте вийняти ключ із замка механізму. Швидкоз’ємна фаркоп тепер готовий до використання.

Демонтаж (малюнки 6-8)

А. Завжди відчіпляйте причеп перед початком діставання фаркопу (рисунок 6), а також всі аксесуари, які заважають доступу до механізму діставання фаркопа.

Б. Відкрийте замок механізму, повернувши ключ на півоберта проти руху годинникової стрілки (рисунок 7)

В. Лівою рукою притримуйте кулю. Міцно потисніть ручку і далі (ручка увесь час втиснута) покрутіть її до упора за годинниковою стрілкою. Ручка повинна залишитись в цьому положенні (рисунок 8)

Г. Фаркоп повинен висунутись з корпусу під дією сили тяжіння. Потрібно увесь час притримувати фаркоп, щоб він не впав на підлогу.

Д. Після усунення фаркопу із корпусу, потрібно вставити заглушку, яка вбереже фаркоп від забруднення.

Е. Під час того, коли фаркоп не використовується, його слід зберігати в безпечному, сухому і чистому місці. Якщо він зберігається у машині, то повинен бути зафіксований в нерухомому положенні. Якщо фаркоп не буде зафіксований, то може стати загрозою при різкому гальмуванні, здійсненні різких поворотів чи нещасному випадку.